22 квітня 2016 року відбулося пленарне засідання 76 конференції науково-педагогічного складу ОНАХТ.

76 конференция научно-педагогического состава ОНАПТ
Відкрив засідання вступним словом ректор академії проф. Єгоров Богдан Вікторович.

В рамках роботи секції «Створення сучасних технологій і освоєння харчових продуктів нових видів» з доповіддю «Дослідження можливості управління складом поверхнево-активних речовин на фінальній стадії виробництва ігристого вина» виступила аспірант кафедри ТВтаЕ Древова Світлана (науковий керівник д.т.н., доц. Ткаченко О.Б.) Випускниця кафедри ТВтаЕ аспірант Чередниченко Єлизавета доповіла на тему «Визначення альфа-гірких кислот та гірких речовин в екстрактах хмелю з використанням сенсибілізованої люмінесценції іонів Tb (III)».

На конференції був також представлений ряд постерів. Від кафедри технології вина та енології у портерній секції взяли участь доценти Калмикова І.С. і Мельник І.В.