13 вересня 2016 року в ОНАХТ в рамках Міжнародної науково-практичної конференції «Харчові технології, хлібопродукти і комбікорми» відбулося засідання круглого столу «Вино і здоров’я», організованого кафедрою технології вина та енології в зв’язку з 70-річчям кафедри.

Відкрив засідання круглого столу вітальним словом ректор ОНАХТ д.т.н., проф. Єгоров Богдан Вікторович.

Завідуюч кафедрою ТВтаЕ д.т.н., проф. Осипова Лариса Анатоліївна виступила з презентацією на тему «Історія кафедри технології вина і енології».

Активну участь у проведенні круглого столу взяли вчені ОНАХТ, Одеського національного медичного університету, Інституту стоматології НАМН України, Полтавського університету економіки і торгівлі, центру досліджень сенсорного аналізу Centro Studi Assaggiatorі (Італія), представники промисловості Одеси.