День відкритих дверей в ОНАХТ

12 березня 2016 року дружелюбно для абітурієнтів відкрив двері інститут харчової промисловості ім. Ломоносова Одеської національної академії харчових технологій.

news_12_03_16_1

Гостей вишу вітали проректор Тришин Ф.А., директор інституту Солоницька І.В. , відповідальний секретар приймальної комісії Устенко І.А. і декани факультетів.

Школярам і студентам технікумів і коледжів розповіли про переваги навчання в ОНАХТ, студенти демонстрували свої творчі здібності, а після офіційної частини були організовані екскурсії по кафедрам.

Факультет Технології вина та нанобіотехнологій представляли декан факультету Саркісян Г.О. і завідувачі кафедрами, які розповіли майбутнім студентам про перспективи і можливості, що надаються під час навчання, а доцент кафедри Біотехнології, консервованих продуктів і напоїв Доценко Н.В. провела консервну вікторину.

[Not a valid template]

Під час відвідин кафедри технології вина та енології перед майбутніми абітурієнтами виступили завідувач кафедри професор Л.А. Осипова та доцент І.В. Мельник.

Панувала атмосфера дружелюбності, і ми дуже сподіваємося, що дружна сім’я ОНАХТ в новому 2016 році поповниться новими членами колективу!