10 травня 2015 року на кафедрі технології вина і енології відбувся кураторський годину групи ТВКП-31 (куратор – доцент кафедри технології вина і енології І.С. Калмикова).

Тема кураторського години – «Український художник Анатолій Дмитрович Базилевич».

news_10_05_16

7 червня 2016 року минає 90 років від дня народження українського художника-графіка А.Д. Базилевича. Він працював в області книжкової та станкової графіки, монументального живопису.

Є автором ілюстрацій до творів Тараса Шевченка: «Причинна», «Катерина», «Перебендя», «Відьма», «Єретик», «Гайдамаки», малюнків для поштових листівок з українськими народними піснями на слова Тараса Шевченка.

Invalid Displayed Gallery

Художник брав участь в ілюструванні ювілейного видання «Кобзаря» (Київ, 1964) – ілюстрація до поеми «Тарасова ніч», оформив видання «Малий Кобзар» (Київ, 1969).

Автор ілюстрацій до «Енеїди» Івана Котляревського видавництва «Дніпро» – Київ, 1969 рік.

Доповідь підготував студент групи ТВКП-31 Богдан Панкевич. Доповідь супроводжувалася презентацією слайдів робіт А.Д. Базилевича.