Робоча зустріч з колегами наукової спільноти м. Харків щодо обговорення проєкту ОНП 2023р.

07.03.2023 була проведена робоча зустріч робочої групи ОНП «Сенсорний аналіз в харчових технологіях» (гарант, проф. Каменева Н.В., зав. каф. Ткаченко О.Б., доцент каф. ТВтаСА Манолі Т.А.), з колегами наукової спільноти м. Харків (Чижевським В.В., к.б.н., ст. наук. співробітником Інституту проблем кріобіології і кріомедицини НАН України, Євлаш В.В., д.т.н, проф., зав. каф. хімії, біохімії, мікробіології та гігієни харчування Державного біотехнологічного університету) щодо обговорення проєкту ОНП «Сенсорний аналіз в харчових технологіях» 2023. Науковці відзначили актуальність та затребуваність фахівців, що готуються в рамках цієї освітньої програми та надали свої поради стосовно розширення наукової тематики кваліфікаційних робіт. В процесі обговорення було також розглянуто проєкти освітньої програми «Дієтичне харчування та харчова безпека» другого магістерського рівня вищої освіти Державного біотехнологічного університету (м. Харків).