Вебінар «Сталий розвиток та винний туризм» робочою групою OENOVITI “Wine Management & Tourism”.

Робоча група OENOVITI «Wine Management & Tourism» рада організувати вебінар на тему «Сталий розвиток і винний туризм» 20 березня 2023 року, 12:00–14:00 (за паризьким часом).

Попередня програма включатиме 4 презентації:
❧ «Біорізноманіття та винний туризм: виграшна комбінація»
Nashidil ROUIAI

Nashidil ROUIAI має ступінь доктора географії та є викладачем-дослідником (MCF) в ISVV / Університеті Бордо.
– Rouiaï, N., Symoneaux, R., Ugalde, D., 2022, «Очікування покупців французького вина щодо екологічно чистого вина», Journal of Wine Research.
– Rouiaï, N., Symoneaux, R., Taddei, J.-C., 2020, “L’œnotourisme, nouvel allié de la conversion écologique au sein des vignobles? Exemple en Val de Loire”, Norois, n°257, С. 37-54.

❧ « Управління винним туризмом і біорізноманіттям: мистецтво двостороннього сприйняття для сталого розвитку»
Claire LAMOUREUX and Tatiana BOUZDINE-CHAMEEVA

Сlaire LAMOUREUX є докторантом бізнес-школи KEDGE та Університету Бордо. Т Tatiana BOUZDINE-CHAMEEVA – старший професор бізнес-школи KEDGE. Вони представлять роботу, виконану у співпраці з Нанді Барб’є, нещодавно опубліковану в журналі Sustainability.
– Lamoureux, C., Barbier, N., Bouzdine-Chameeva, T. “Управління винним туризмом і біорізноманіттям: мистецтво амбідекстрії для сталого розвитку” – Sustainability, 14(22), pp. 1-29

❧ «Стимули молоді до намірів здійснити досвід зеленого винного туризму»
Riccardo VECCIO, Azzurra ANNUNZIATA and Tatiana BOUZDINE-CHAMEEVA

Riccardo VECCIO є доцентом економіки сільського господарства в Неаполітанському університеті Федеріко II. Його наукові інтереси зосереджені на поведінці споживачів.
Azzurra ANNUNZIATA є повним професором економіки сільського господарства в Університеті Неаполя «Партенопе» (Італія), який особливо цікавиться питаннями сталого розвитку.
atiana BOUZDINE-CHAMEEVA є старшим професором бізнес-школи KEDGE.
– Стаття надіслана до Journal of Sustainable Tourism).

«Як питання сталого розвитку розглядається в Міжнародній магістратурі з інновацій винного туризму (2018-2022)»
Noemi RABASSA-FIGUERAS,  Cinta SANZ-IBAÑEZ  and Salvador ANTON-CLAVE

Noemi RABASSA-FIGUERAS та її колеги беруть участь у міжнародній магістерській програмі WinTour в університеті Rovira i Virgili в Іспанії.
-Тенденції в дослідженнях винного туризму: аналіз магістерських робіт Міжнародного магістра з інновацій винного туризму (2018-2022). Рабасса-Фігерас, Н.; Санс-Ібаньєс, К. та Антон-Клаве, S. Universitat Rovira i Virgili.
Щоб переглянути презентації, зареєструйтеся, натиснувши на кнопку нижче: ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ