Вебінар в німецькому університеті Гайзенхайм

Дорогі колеги! Університет Гайзенхайм в Німеччині хоче влаштувати вебінар для українських виноробів, де будуть виступати представники асоціацій VDP (найпотужніша саморегулююча організація в Німеччині з найкращим іміджем своїх вин) та BDO. Я не знаю наскільки на часі для кожного з вас вебінар , але після перемоги українським виробникам точно треба буде вчитися гуртуватися, працювати в асоціаціях та спільно шукати бюджети на відновлення індустрії.

На вебінарі представники індустрії планують поділитися своїм корисним досвідом, як працюють саморегулюючі недержавні організації в Німеччині. Якщо вам цікаво прийняти участь (і у вас, звичайно, є така можливість наразі), то реєструйтеся у формі по лінку нижче. Велике прохання також написати про питання, які можуть вас найбільше цікавити з приводу функціонування Асоціацій.

Попередньо вебінар планується 14.07.

Реєстрація за лінком https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PIG1g0mx4dzT_T_w0kMOLTZtS7WgGqPK94jrmshK1Ug/edit#gid=1881281055